Home

Witamy na stronie Fundacji TAPaTAK

Zajmujemy się popularyzowaniem stepowania w stylu amerykańskim w Polsce. Dla wszystkich, którzy chcą odnaleźć swój własny rytm i przekonać się, że „Stukać może każdy”. Jesteśmy pełną pozytywnej energii armią, uzbrojoną w buty podbite blaszkami i nie zawahamy się ich użyć, by realizować pozytywne idee 🙂

WYGRAJ STEPÓWKI!

Weź udział w naszym bezpłatnym szkoleniu. W trakcie 17 lekcji nauczysz się choreografii. Najlepsi uczestnicy wygrają profesjonalne buty do stepowania. Ruszamy już 5 września 2020 roku!

WYSTĘPUJEMY RAZEM

Kilkadziesiąt stepujących osób na jednej scenie. Artyści w wieku od 9 do 65 lat. Wspaniała energia i niezapomniane wrażenia.

Jak to się zaczęło?

Przedstawiamy historie wyjątkowych osób, które przyczyniły się do rozwoju kultury stepowania w Polsce i na świecie. Uczą i występują, a stepowanie to ich przepis na życie. 

OTWARTE LEKCJE STEPOWANIA W PLENERZE

Zaplanowaliśmy dla Was 4 niedzielne lekcje stepowania w plenerze, które poprowadzi dla was aktor scen muzycznych i pedagog Karol Drzewoszewski z akompaniamentem wspaniałego multiinstrumentalisty Pawła Witulskiego! Spotkajmy się o 15:45 na Skwerze im. Ireny Kwiatkowskiej w Gdyni. Tam na scenie przygotujemy dla Was małe drewniane części podłogi do stepowania i zaczniemy wspólną zabawę! Chodźcie wszyscy i zaproście znajomych niech także spróbują swoich sił w stepowaniu.


–> FACEBOOK EVENT <—


Wspaniali ludzie to podstawa!

Anna Wrzesińska

Prezes

Paula Lotterhoff

Wiceprezes

Joanna Kaczmarek

Sekretarz

Karol Drzewoszewski

Fundator

KONTAKT

Fundacja TAPaTAK

Architektów 4 A / 3, 81-736 Sopot, Polska

KRS 0000785034

NIP 5851488323 

REGON 383293117 

fundacjatapatak@gmail.com

http://www.tapatak.com

CEL DZIAŁANIA

Popularyzowanie stepowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Działalność kolturalno -oświatowa, szczególnie w zakresie wspierania i promocji działalności kulturalnej w obszarze wszystkich dziedzin kultury i sztuki oraz wsparcia rozwoju artystów. Działanie na rzecz wyrównywania sans edukacyjunych i dostępu do kultury. Wspieranie aktywności na rzecz kreatywnego rozwoju dzieci,młodzieży i dorosłych.