GDYNIA STEPUJE ONLINE

INTERAKTYWNY KURS STEPOWANIA

KONKURS NA NAJLEPSZE NAGRANIE CHOREOGRAFII!
Do wygrania trzy pary profesjonalnych butów do stepowania!

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONKURSOWY:

5 Września 2020 roku o godzinie 9.00 rano ruszyliśmy z cyklem 17 lekcji stepowania Online w trakcie, których poznawać będziemy i trenować średnio-zaawansowane techniki stepowania w stylu amerykańskim i w rezultacie nauczymy się choreografii, którą stworzyliśmy specjalnie na tę okazję. Serdecznie zapraszamy zarówno wszystkich z was, którzy zaczynają swoją przygodę ze stepowaniem, jak i tych, co stepują od lat, do wspólnej zabawy. Nasz kurs jest całkowicie bezpłatny, a na końcu ogłosimy konkurs na najlepsze nagranie choreografii. Z nadesłanych filmików stworzymy wspólny teledysk, a trzy najlepsze nagrania zostaną nagrodzone voucherami na buty do stepowania o wartości około 500 zł.

Pierwsze 3 lekcje są treningowe, gdzie uczyć się będziemy i trenować połączenia takie jak FLAP, SHUFFLE i DRAWBACK, dodawane będą od 5 września przez trzy kolejne soboty. Następne lekcje ukazywać się będą częściej, we wtorki i soboty aż do 10 Listopada włącznie. Na każdej lekcji poznamy nową część choreograficzną, a gdy skończymy, to ogłosimy konkurs na najlepsze nagranie c choreografii. Teledysk opublikujemy 12 grudnia 2020 roku (tak jak na opublikowanym przy poście harmonogramie)

LINK DO WYDARZENIA ze szczegółowym harmonogramem:https://www.facebook.com/events/341717867079301

Oto MUZYKA DO CHOREOGRAFII projektu Gdynia Stepuje Online 😍🥳🤩

TEMPO DOCELOWE 120bpm:

TEMPO TRENINGOWE 110bpm:

TEMPO TRENINGOWE 100bpm:

Wszelkie informacje dotyczące konkursu ukazywać się będą na Facebooku Fundacji TAPaTAK i na stronie internetowej www.tapatak.com

Zachęcamy do wspólnej zabawy
I życzymy POWODZENIA!🤩🥳😎🌅🎉

Z pozdrowieniami
Zespół Fundacji TAPaTAK

LEKCJA 1 – FLAP

LEKCJA 2 – SHUFFLE

LEKCJA 3 – DRAWBACK

CHOREOGRAFIA cz.1

CHOREOGRAFIA cz. 2

CHOREOGRAFIA cz. 3

CHOREOGRAFIA cz. 4

CHOREOGRAFIA cz. 5

CHOREOGRAFIA cz. 6

CHOREOGRAFIA cz. 7

CHOREOGRAFIA cz. 8

CHOREOGRAFIA cz. 9

CHOREOGRAFIA cz. 10

CHOREOGRAFIA cz. 11

CHOREOGRAFIA cz. 12

CHOREOGRAFIA cz. 13

CHOREOGRAFIA cz. 14

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ


CEL DZIAŁANIA FUNDACJI TAPaTAK

Popularyzowanie stepowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Działalność kolturalno -oświatowa, szczególnie w zakresie wspierania i promocji działalności kulturalnej w obszarze wszystkich dziedzin kultury i sztuki oraz wsparcia rozwoju artystów. Działanie na rzecz wyrównywania sans edukacyjunych i dostępu do kultury. Wspieranie aktywności na rzecz kreatywnego rozwoju dzieci,młodzieży i dorosłych.


KONTAKT

Fundacja TAPaTAK
Architektów 4 A / 3, 81-736 Sopot, Polska
KRS 0000785034
NIP 5851488323 
REGON 383293117 
fundacjatapatak@gmail.com
http://www.tapatak.com

%d blogerów lubi to: